Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Educated Beards

( ilość produktów: 5 )

EDUCATED BEARDS to luksusowa marka, która dotarła do Nas z wypełnionej unikatowym środowiskiem naturalnym Kanady. Świeże powietrze, krystalicznie czyste rzeki i jeziora, ociekające zielenią lasy, czy też dzika zwierzyna, od setek lat są przedmiotem troski Kanadyjczyków. Te same wartości znajdują odzwierciedlenie w ogromnej pasji i zaangażowaniu właściciela, które przekładają się na pozycję marki jako lidera na rynku naturalnych kosmetyków dla mężczyzn.

Wszystko zaczęło się od zapuszczenia brody przez właściciela marki - Kevina Leboeuf. Służba w Kanadyjskich Siłach Zbrojnych wykluczała możliwość posiadania brody, dlatego dopiero po jej zakończeniu Kevin mógł zrobić to, na co zawsze miał ochotę - zapuścić brodę. Wraz z jej wzrostem pojawił się uciążliwy świąd i uczucie dyskomfortu. Właśnie wtedy Kevin postanowił zakupić swój pierwszy olejek do brody. Jednak jego zawartość, pełna nieorganicznych składników, skłoniła Kevina i jego partnerkę Alice Philips do pracy nad własną, w pełni naturalną linią kosmetyków. Po miesiącach badań, testów i prób udało im się stworzyć najwyższej jakości, w 100% naturalne i bezpieczne, kosmetyki do pielęgnacji brody.

W ofercie marki EDUCATED BEARDS znajdują się wysokogatunkowe olejki do brody, odżywiające szampony i balsamy oraz profesjonalne akcesoria. Wszystkie linie kosmetyków tworzone są ręcznie, małymi partiami. Dzięki temu każdy z produktów jest maksymalnie dopracowany i zachowuje swoją świeżość przez długi czas. Kosmetyki EDUCATED BEARDS cechują się najwyższą jakością dzięki zastosowaniu precyzyjnie wyselekcjonowanych, w 100% naturalnych składników. To właśnie dzięki nim produkty marki EDUCATED BEARDS zostały odznaczone certyfikatami: Cosmos Organic oraz Eco-Cert.

pixel