Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

DEZYNFEKCJA

( ilość produktów: 10 )

Dezynfekcja powierzchni polega na usunięciu zagrożenia ze strony patogenów, które mogłyby doprowadzić do powstania chorób zakaźnych. Oferujemy różnego rodzaju środki do dezynfekcji powierzchni, które — dzięki odpowiednio dobranemu składowi — nadają się do usuwania zanieczyszczeń i zabijania drobnoustrojów. 

Płyny do dezynfekcji powierzchni — co można znaleźć w naszej ofercie?

Na naszej stronie znajdą Państwo środki do dezynfekcji powierzchni w postaci płynów i sprayu. Niektóre z nich posiadają w swoim składzie substancje zapachowe, które po zastosowaniu preparatu, pozostawiają na miejscu charakterystyczny, przyjemny zapach. W skład naszej oferty wchodzą również inne narzędzia do dezynfekcji, które — dzięki swym bakteriobójczym właściwościom — sprawdzą się zwłaszcza w przypadku przedmiotów codziennego użytku. Oferujemy m.in.: następujące preparaty i akcesoria wirusobójcze, bakteriobójcze, a także rozwiązania przeciw grzybom:

  • chusteczki do dezynfekcji - to idealne akcesorium do szybkiej dezynfekcji, dzięki któremu szybko wyeliminujemy wirusy, usuniemy mikroorganizmy z butelek, klamek, blatów i przedmiotów mających kontakt z żywnością,
  • koncentraty do dezynfekcji powierzchni, które należy rozpuścić w odpowiedniej ilości wody, aby otrzymać preparat, za pomocą którego możemy dezynfekować powierzchnie, blaty, narzędzia i pojemniki,
  • płyny do udrażniania odpływów, które nie tylko wykazują właściwości biobójcze i eliminują bakterie, ale też pozwalają na oczyszczenie i udrożnienie instalacji kanalizacyjnych i odpływowych. 

Dlaczego warto wybrać nasze środki do dezynfekcji powierzchni i narzędzi?

Nasze płyny i spraye do czyszczenia powierzchni warto wybrać ze względu na ich uniwersalność. Z ich pomocą można usuwać patogeny z różnych przestrzeni, takich jak gabinety stomatologiczne, solaria i salony fryzjerskie. Ich skład nie stanowi zagrożenia dla zdrowia ludzi. 

Niektóre preparaty o działaniu bakteriobójczym działają na tyle szybko, że są w stanie zniszczyć patogeny nawet po upływie 30 sekund od zastosowania. Jednocześnie — dzięki zastosowaniu spryskiwacza — możliwe jest ich równomierne rozprowadzenie po całej powierzchni.

Płyny i spray do dezynfekcji powierzchni są dostępne w różnych objętościach. Polecamy zwłaszcza duże pojemniki, w których znajduje się wystarczająco dużo płynu, aby przelać go do zbiorników o pojemności np. 500 ml (są one dostępne w naszej ofercie).

Prezentowane wyroby zostały dokładnie przebadane zgodnie z europejską normą EN. To idealne preparaty do mycia i dezynfekcji powierzchni w domu i miejscu pracy. 

pixel