Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wahl

( ilość produktów: 17 )

Wahl to firma o ponad 100-letniej tradycji, wciąż szukająca innowacyjnych rozwiązań. Jest znana ze względu na swoje niezastąpione maszynki, golarki i trymery. To prawdziwy potentat, oferujący szeroki wybór sprzętów. Każdy, nawet najbardziej wymagający barber, wybierze spośród nich coś dla siebie. 

Marka Wahl: innowacyjne urządzenia do profesjonalnej pracy od pokoleń

Historia firmy rozpoczyna się w roku 1911 w miasteczku Sterling w USA. Wtedy to młody Leo J. Wahl skonstruował nowy rodzaj silnika do masażerów, które produkował jego wujek. Kilka lat później przejął on zakład i przeniósł swoje konstrukcje do maszynek do strzyżenia włosów. Był wręcz genialnym inżynierem, wynalazcą i przedsiębiorcą. Zmniejszył narzędzia dedykowane dla barberów do rozmiaru dłoni, co uczyniło ich pracę nieporównanie wygodniejszą. Współpracował blisko z fryzjerami, wśród których jego golarki były coraz bardziej pożądane. Umocniwszy się na rynku, firma nie zwalniała tempa. Współcześnie posiada wielką fabrykę w tym samym mieście Sterling i wciąż pozostaje w rękach rodziny Wahl, w czwartym już pokoleniu.

Flagowe trymery, maszynki do włosów i golarki Wahl

Lista produktów Wahl, które wyznaczały kolejne przełomy, jest imponująca. Model Silent Giant z 1935 r. nie był głośny, co ułatwiało rozmowę z klientem. W 1960 r. wprowadzono pierwsze elastyczne ostrza. W 1965 r. zastosowano próżniowe zbieranie ciętych włosków, a dwa lata później bezprzewodowy trymer do włosów. W 1992 r. rozpoczęto produkcję miniaturowego trymera Peanut. W 2002 r. skonstruowano Aero, specjalną maszynkę do użytku na stacji kosmicznej.

Współcześnie najpopularniejszymi modelami wybieranymi przez barberów są maszynki Wahl Super Taper Cordless, Wahl Magic Clip oraz Wahl Senior. W przypadku trymerów są to Wahl Detailer oraz Wahl Hero. Ogromną popularnością w barber shopach na całym świecie cieszy się również golarka Wahl Finale, nadająca się idealnie do wykańczania skin fade'ów.

Części zamienne do maszynek Wahl: ostrza, noże, folie i inne

Nasza oferta to bogaty wybór maszynek do włosów, trymerów oraz golarek, a także akcesoriów uzupełniających do każdego z tych urządzeń. Posiadamy wysokiej jakości nasadki dystansujące, pojedyncze oraz w kompletach, noże do maszynek i trymerów, obudowy, ładowarki, kolorowe obudowy, specjalne baterie i inne.

Produkty Wahl spotykają się z ogromnym zainteresowaniem salonów barberskich oraz profesjonalnych zakładów fryzjerskich, gdzie do perfekcyjnego strzyżenia, modelowania oraz tworzenia perfekcyjnych fryzur potrzebna jest nie tylko znajomość sztuki fryzjerstwa, 

ale również pewna doza talentu; w jego rozwinięciu, pomogą proponowane przez nas nowoczesne golarki, trymery i maszynki do strzyżenia. Przy produkcji tych urządzeń, wykorzystano wiele najnowszych rozwiązań technologicznych, zaopatrzono je w konieczne akcesoria oraz rozszerzono asortyment o nowe, bardziej funkcjonalne modele, ale w dalszym ciągu na podstawie tradycji wielu dekad.

Produkcja urządzeń Wahl odbywa się w Stanach Zjednoczonych i w Europie, dzięki czemu marka utrzymuje najwyższą jakość swoich produktów.

pixel