Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Barberossa

( ilość produktów: 8 )

Barberossa jest to doskonale znana w branży firma specjalizująca się w produkcji profesjonalnych i skutecznych środków czyszczących, odkażających oraz odświeżających, które są potrzebne w każdym salonie fryzjerskim i barberskim. Długoletnia obecność firmy na rynku przekłada się na relatywnie wysoką jakość oferowanych produktów. Sprawdź Barberossa w zachęcającej cenie — każdy barber powinien je mieć! 

Barberossa — środki, jakie powinien znać każdy salon

Barberossa to marka, która jest synonim profesjonalizmu. Pomimo konkurencyjnych cen, firma nie rezygnuje z najwyższej jakości swoich produktów. To podejście sprawia, że każdy salon fryzjerski może korzystać z profesjonalnych środków bez generowania horrendalnych wydatków. Wszędzie tam, gdzie strzyżone są włosy czy brody powinny znaleźć się środki chemiczne tej marki.

Dzięki bogatemu portfolio Barberossa każdy salon ma wybór z szerokiej gamy produktów dostosowanych do różnorodnych potrzeb. Jeżeli zależy Ci na środkach do pielęgnacji brody, czy specjalistycznych odkażaczach, olejkach, które zapobiegają powstawaniu rdzy i przedłużają okres użytkowania sprzętu — Barberossa ma wszystko, co niezbędne dla profesjonalnego salonu. Dzięki profesjonalnym środkom tej marki nożyki wolniej się tępią, można usunąć kurz i zabrudzenia pomiędzy nożykami — czyszcząc jednocześnie powierzchnię. Preparaty od tego sprawdzonego dostawcy umożliwiają bezproblemową eksploatację maszynki do strzyżenia, a także przedłużają okres użytkowania nasadki. 

Udogodnienia dla naszych klientów 

Opinie klientów na temat proponowanych w naszym sklepie preparatów zachęcają do skorzystania z oferty. Profesjonalne środki czyszczące to podstawa utrzymania higieny w salonie, a w oczach klientów wizerunku usługodawcy godnego zaufania. Aby zamówić produkty z naszego sklepu, należy skorzystać z listy produktów, wybrać potrzebne preparaty i adres do przesyłki, a następnie sfinalizować transakcję.

pixel