Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Szczotki do włosów

( ilość produktów: 18 )

Prawdziwy mężczyzna nie pozwala określić się stereotypami, tylko sam definiuje siebie. Dbałość o wygląd, w tym pielęgnacja włosów, to część codziennych rytuałów. To one czynią nas codziennie lepszymi. Świadom swojej wartości i atrakcyjności mężczyzna nie wstydzi się używać szczotki do rozczesywania włosów. Używa on wyglądu zewnętrznego jako niewerbalnego przekazu, by wywierać dobre wrażenie. Kluczowym elementem tego image'u jest zaś fryzura. Mężczyzna może za jej pomocą wyrazić swoją osobowość w sposób świadomy. Świadczy to o jego dojrzałości i inteligencji.

Co zmienia zwykła szczotka do włosów?

Nawet proste włosy, oprócz najkrócej przyciętych, potrafią się plątać i zawiązywać w supełki. Jeśli masz włosy cienkie lub przesuszone, wiesz zapewne, jak łatwo się łamią i nieestetycznie przerzedzają. Im większy skręt mają kosmyki (kwestia wrodzona i indywidualna), tym łatwiej mogą się plątać. Zapobiegają temu odpowiednie kosmetyki oraz przede wszystkim właściwe rozczesywanie szczotką lub grzebieniem. Z tych dwóch narzędzi to szczotka daje większe możliwości – nic dziwnego, że fachowi fryzjerzy mają cały arsenał odpowiednich szczotek. Barber potrafi profesjonalnie stylizować włosy, ale fryzura nie utrzyma się sama. W ramach normalnego dbania o wygląd i higienę powinieneś rozczesywać włosy dobrej jakości szczotką.

Szczotki do włosów od Barber Supply

W sklepie Barber Supply mamy wybór szczotek do włosów renomowanych marek: Uppercut Deluxe, Percy Nobleman czy Bluebeards Revenge. Są wśród nich akcesoria do rozczesywania włosów z włosia naturalnego lub sztucznego. Za ich pomocą osiągniesz idealną stylizację fryzury, brody i wąsów. Możesz też wybrać szczotki do fade'ów, którymi możesz oczyszczać boki z resztek drobnych włosów, pozostałych po cięciu maszynką. Specyficzny kształt mają okrągłe rollery, czyli szczotki do modelowania podczas suszenia.

Najlepszy wybór szczotek do modelowania włosów

Porządna szczotka do włosów dobrze leży w dłoni i sama wygląda estetycznie. U nas znajdziesz eleganckie, drewniane szczotki do włosów, oczywiście chronione przed wilgocią – często używa się ich podczas suszenia i modelowania. Rozstaw ząbków lub włosia jest przemyślany, na przykład dla zwiększenia objętości fryzury przez uniesienie włosów u nasady. Zęby są zakończone kuleczkami, delikatnymi dla skóry głowy. Większość szczotek ma właściwości antystatyczne, aby elektryzowanie nie utrudniało układania włosów. Szczotki do modelowania włosów mają specyficzne kształty, dobrze dostosowane do układania kosmyków w konkretne fryzury. Profesjonalne szczotki do włosów od Barber Supply pomogą zadbać o stylizację, dbając przy tym o dobrą kondycję włosa.

pixel