Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Barbicide

( ilość produktów: 13 )

Produkty do dezynfekcji narzędzi fryzjerskich Barbicide, to w ostatnich latach obowiązkowa pozycja w każdym Barber Shopie. Stylowe pojemniki na ten dobrze znany oczom każdego klienta niebieski płyn do dezynfekcji nożyczek, brzytew oraz grzebieni, nadają klasy każdemu salonowi fryzjerskiemu. Barbicide, to także ułatwienie dla każdego barbera. Wygodny w użyciu zestaw, pozwoli dokładnie odkazić narzędzia bez narażania skóry na drażniące działanie środków chemicznych.

Barbicide — dezynfekcja narzędzi jest łatwiejsza

Dezynfekcja powierzchni roboczej w życiu barbera jest bardzo ważna. Oprócz tego musi on jeszcze zadbać o czystość każdego akcesorium kosmetycznego. Dzięki temu jego klienci mogą mieć pewność, że wszystkie realizowane przezeń usługi są bezpieczne dla osób. Kompleksowa dezynfekcja narzędzi i akcesoriów w gabinecie barberskim to podstawa, dlatego w naszej ofercie każdy profesjonalny barber znajdzie produkty, które skutecznie usuną grzyby, bakterie, wirusy i inne patogeny (w tym prątki gruźlicy TBC i gronkowce jak MRSA) z powierzchni urządzeń fryzjerskich. Trzeba bowiem pamiętać, że nawet maszynka wykorzystywana w gabinetach kosmetycznych może być źródłem zagrożeń dla osób, które z nich korzystają. Mówiąc wprost - od dezynfekcji w salonach fryzjerskich powinien zacząć każdy doświadczony barber. 

Barbicide koncentrat do dezynfekcji powierzchni i narzędzi

Dezynfekcja powierzchni wymaga użycia preparatu, który nie wywołuje reakcji alergicznych i podrażnień. Oznacza to, że w jego składzie na próżno można szukać aldehydów i fenoli, które mogłyby podrażniać skórę. Dzięki naszym środkom do odnowy i czyszczenia powierzchni bezpieczeństwo osób korzystających m.in. z nasadek maszynek do strzyżenia znacznie wzrasta. Każdy preparat sprawdza się również do stosowania na powierzchniach wykonanych ze stali szlachetnej oraz plastiku. Wszystko po to, aby specjalista mógł skorzystać z preparatów, których spektrum działania jest bardzo szerokie. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty o różnej pojemności (np. 500 ml). Dokładna instrukcja i czas stosowania jest podany na opakowaniu każdego produktu. 

Dlaczego warto wybrać nasz koncentrat do dezynfekcji narzędzi 500 ml? Skąd mamy dobre opinie?

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg produktów, które doskonale sprawdzają się podczas zwalczania różnych patogenów takich jak Escherichia Coli, Pseudomonas, Vaccinia, H1N1, a także HBV i HCV oraz Candida Albicans wraz z BVDV. 

Produkty, które nie zawierają etanolu, doskonale nadadzą się do czyszczenia i dezynfekcji ostrzy i nasadek maszynek. Można ich używać również do utrzymania w czystości urządzeń wykorzystywanych w gabinetach kosmetycznych, w których wykonywana jest np. mikrodermabrazja (frez). Nasza firma dostarczy Państwu zamówiony towar jak najszybciej, oferując łącznie nawet kilkanaście różnych produktów do wałków, szczotek i wielu innych narzędzi.

pixel