Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Andis

( ilość produktów: 18 )

Dla osiągnięcia wyszukanego wyglądu jak z okładki magazynu trzeba regularnie odwiedzać fachowego barbera. Takiego, który w małym palcu ma mnóstwo technik i sztuczek, jak osiągnąć fryzurę i zarost godne czerwonego dywanu w Hollywood. Jego kunszt musi polegać na właściwych narzędziach, którymi włada z pietyzmem artysty. Tak też nieraz pracuje, gdyż zaawansowane fryzjer w zasadzie jest artystą. Marka Andis produkuje profesjonalne maszynki do golenia, trymery i golarki.

Jakość maszynek do strzyżenia włosów i golenia Andis

Bezkompromisowa dbałość o nieustanną, najwyższą jakość produktów Andis zjednała mu rzesze zadowolonych użytkowników. Barberzy z salonów całego świata mogą zaopatrywać się u tego producenta – w Polsce dzięki Barber Supply. Sprawdź aktualny asortyment w naszym sklepie!

Firma zaopatrzy zakład barberski w clipper, trymer i golarkę w wersjach maszynek bezprzewodowych i przewodowych. Pierwsze urządzenie strzyże włosy bardziej zgrubnie, pozostając nieco dalej od skóry. Trymer jest precyzyjniejszy, pozwala zastosować liczne techniki i wyzwolić kreatywność. Jedynie za pomocą golarki można osiągnąć całkowicie zgolony zarost.

Fryzjerska kreatywność i pasja marki Andis

Firma została założona przez znakomitego inżyniera Mathew Andisa w 1922 r. w Wisconsin. Na początku sprzedawał on elektryczne maszynki własnej konstrukcji – znacznie poręczniejsze, niż większość ówczesnych. Choć ciężko w to uwierzyć, to wciąż pozostaje rodzinny biznes, już w trzecim pokoleniu! Konstruowanie maszynek dla jak najbardziej profesjonalnego cięcia włosów to po prostu ich pasja, którą zarażają innych. Marka stawia na kreatywność i innowacyjność. Skupia się na społeczności swoich klientów, chcąc zaspokoić ich potrzeby. Jakość jest dla niej fundamentalna.

Akcesoria i części zamienne do trymerów, golarek i maszynek Andis

Większość elementów urządzeń Andis jest wymienna: ostrza, grzebienie, baterie, ale również przełączniki, silniki i układy zasilające. Umożliwianie klientom daleko idących napraw maszynek to nieczęsta współcześnie praktyka, która zasługuje na szczególny szacunek. Dzięki nim maszynki służą przez lata, a ręka barbera opanowuje je do perfekcji.

pixel