Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Shear Revival

( ilość produktów: 12 )

W naszej ofercie nie brakuje marek, które mają dość oryginalną i ciekawą historię. Łączy je jedno: doskonała jakość wytwarzanych produktów do pielęgnacji ciała i brody. Jedną z nich jest SHEAR REVIVAL, która swoją działalność rozpoczęła w... kuchni ulokowanej gdzieś w Asbury Park i to stosunkowo niedawno, bo pod koniec 2013 roku. 

Shear Revival — pomady do włosów i inne produkty

Twórcą firmy jest Zachary West, który na co dzień był barberem. Biorąc pod uwagę swoje doświadczenia z produktami kosmetycznymi, doszedł on do wniosku, że część z nich nie spełnia pokładanych oczekiwań. Na podstawie swojej wiedzy oraz przemyśleń stworzył on własną linię produktów kosmetycznych, które wraz z upływem lat zaczęły pojawiać się w coraz większej liczbie sklepów dla barberów i fryzjerów. W kolejnych latach olejki sygnowane tą marką zaczęły również pojawiać się na polskim rynku. Większość z nich to wyroby DIY, które są ręcznie produkowane z użyciem najlepszych składników. Jakość wyrobów tej marki z pewnością warto sprawdzić, gdyż ich skład został dobrany w taki sposób, aby maksymalnie ograniczyć udział syntetyków i zastąpić je naturalnymi wyciągami i preparatami. 

Dlaczego warto wybrać produkty Shear Revival?

Kosmetyki Shear Revival są w głównej mierze przeznaczone do męskich włosów. Do tej grupy produktów należą m.in. utrwalające pomady do włosów, olejki (oil), a także pasty, odżywki i dezodoranty. Jeśli - Drodzy Panowie - chcecie otrzymać do własnych rąk sprawdzony asortyment, który jest doceniany przez wielu mężczyzn na całym świecie, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z jego możliwościami. Takie wyroby jak np. Shear Revival-Loom Conditioner to preparaty pielęgnacyjne, które z pewnością ułatwią pielęgnację oraz odżywienie brody lub fryzury. Warto jednocześnie podkreślić, że wysoka jakość wyrobów kosmetycznych to nie wszystko, co chcemy Wam zaproponować. 

Wybierając ofertę naszego sklepu z kosmetykami, mogą mieć Państwo pewność, że byłą to dobra decyzja. Można powiedzieć, że Shear Revival to następna generacja wyrobów kosmetycznych, której fenomen opiera się na dobrze dobranym składzie i wysokiej jakości. U nas znajdziecie je w niższych cenach. Po pierwsze, oferujemy na nie różnego rodzaju kody rabatowe, a po drugie, stawiamy na konkurencyjne ceny, które będą przyjazne dla Twojego portfela. 

Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z tą marką. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie w niej coś, co będzie w sposób szczególny spełniać jego oczekiwania. Z naszej strony zapewniamy szybką wysyłkę i niskie ceny.

pixel