Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Arcadian Grooming

( ilość produktów: 1 )

Arcadian Grooming to rzemieślnicza marka posiadająca w swojej ofercie kosmetyki do pielęgnacji skóry oraz włosów. Marka podchodzi do produkcji w sposób minimalistyczny. Siedziba Arcadian Grooming jest w Knoxville a wszystkie produkty są wytwarzane ręcznie.

Pielęgnacja i stylizacja włosów — sprawdź, jakie możliwości daje ci glinka

Pomada do włosów to produkt przeznaczony do ich stylizacji. Charakteryzuje ją zróżnicowany chwyt i określone (błyszczące lub matowe) wykończenie. Tym razem w naszej ofercie pojawiły się produkty, za których powstanie odpowiedzialna jest marka Arcadian. To właśnie dzięki niej wprowadziliśmy do naszego asortymentu linię glinek do stylizacji włosów. Artykuły tego producenta wyróżnia mocny chwyt, który umożliwia stworzenie fantazyjnych fryzur. 

Jednocześnie glinki cechują się dość plastyczną teksturą. Ich struktura pozwala na to, by można było je łatwo rozrabiać w dłoniach. Odrobina ciepła sprawia, że pasta do włosów staje się elastyczna. Z kolei zawarty w niej kaolin pozwala utrzymać włosy w odpowiedni sposób, tak aby dopasować stylizację do indywidualnych potrzeb użytkownika. 

Warto również dodać, że takie produkty mogą również dodatkowo pielęgnować włosy. Zawierają one w swoim składzie aloes, który regeneruje je, ułatwiając ich odbudowę na całej długości. Wszystko po to, aby można było cieszyć się nie tylko idealnie ułożoną fryzurą, ale też jej zdrowym i naturalnym wyglądem.

Marka Arcadian — dlaczego warto ją wybrać w naszym sklepie?

Kremowa glinka do stylizacji włosów marki Arcadian to przykład produktu, który musiał pojawić się w naszej ofercie. Dzięki temu zyskują Państwo dostęp do wyrobów, które zawierają m.in. tak istotne składniki jak masło shea. Warto też dodać, że wybierając naszą ofertę, zyskujecie podwójnie. Prowadzimy naszą działalność już od długiego czasu. Stawiamy na wyroby i marki, które cieszą się dużym uznaniem. Arcadian to amerykańska marka, której produkty — dzięki naszemu wsparciu — można uzyskać w bardzo korzystnej cenie. Na tym jednak nie koniec. Każda glinka do włosów, która jest dostępna w naszym asortymencie, jest precyzyjnie opisana pod kątem właściwości, ale też składu. Dzięki temu nasi klienci zawsze mają pełną wiedzę na temat zamawianego wyrobu.

pixel