Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Maszynki do strzyżenia

( ilość produktów: 27 )

Profesjonalna maszynka do strzyżenia brody to urządzenie, które oferuje określoną długość strzyżenia, posiada niezbędne nasadki, a w razie potrzeby może być zasilana bezprzewodowo. W naszym sklepie znajdziecie maszynki do strzyżenia włosów czołowych producentów takich jak Wahl czy Andis. 

Maszynka do strzyżenia włosów — nowoczesny sprzęt fryzjerski

Każda maszynka do włosów, która jest dostępna w naszej ofercie, posiada wytrzymałe, stalowe ostrza i nakładki. Dzięki temu mogą one precyzyjnie ciąć włosy, a ich użytkownik może łatwo sprawdzić i ustawić odpowiednią długość cięcia. W naszej ofercie mamy trymery oraz golarki do włosów do ładowania. Jest to sprzęt wyposażony w kabel, za pomocą którego można ładować wbudowany akumulator. Oferujemy też maszynki zasilane napięciem sieciowym. 

Maszynka do włosów — dlaczego warto?

Niezawodność, możliwość ustawień długości cięcia, a także pełna niezależność, to najważniejsze cechy naszych maszynek do golenia włosów. Zasilanie akumulatorowe daje możliwość pracy w każdych warunkach. Z kolei urządzenia zasilane przewodowo dysponują długim, elastycznym kablem. Profesjonalne maszynki fryzjerskie to urządzenia, które:

  • można łatwo naładować,
  • zapewniają możliwość mycia pod wodą,
  • mogą być wykorzystywane w profesjonalnych salonach fryzjerskich,
  • sprawdzą się do użytku domowego,
  • oferują możliwość regulacji długości i cięcia bez nakładek.

Golarka do włosów

Oferujemy urządzenia do użytku domowego, które zapewniają łatwe czyszczenie i wiele opcji strzyżenia. Maszynka posiada port szybkiego ładowania. Oferujemy też trymer do brody, który oprócz strzyżenia włosów, może modelować kształt zarostu. Nowoczesne maszynki do strzyżenia włosów cechują się też wytrzymałą obudową. 

Kupując profesjonalną maszynkę mają Państwo pewność, że jest to idealny sprzęt do stylizacji włosów. Niektóre z nich posiadają tytanową obudowę. Warto też wspomnieć o trymerach, które umożliwiają łatwe czyszczenie głowicy. Wybór odpowiedniej maszynki pozostawiamy Państwu. 

Trymer do włosów Wahl

Nowa maszynka to funkcjonalne akcesoria do czyszczenia, a także możliwość mycia pod bieżącą wodą. Co więcej, to także wydłużony czas pracy baterii i wzmocnione ostrza maszynki. Mamy modele maszynek, które są doceniane przez najlepszych specjalistów. Oferujemy też domowe maszynki do strzyżenia, a to wszystko w bardzo korzystnej cenie.

Domowe zacisze i studio fryzjerskie to odpowiednie miejsca dla naszych urządzeń. Jeśli macie wątpliwości, jaka maszynka będzie odpowiednia, chętnie pomożemy w jej doborze. Wybierz model dla siebie. W naszej kategorii Maszynki każdy znajdzie coś dla siebie.

pixel